רכישת קרקע לבנייה

רכישת קרקע לבנייה

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה ניכרת וחדה במיוחד בכמות האנשים המבינים את הפוטנציאל הגלום הטמון בעולם הנדל"ן. רכישת קרקע לבנייה הפכה לדבר שבשגרה ואנו רואים לא מעט אנשים אשר בוחרים גם להצטרף אל עולם הנדל"ן הגדול והמניב, יחד עם זאת למרות שעולם זה יכול להיות מניב במיוחד כאשר אנחנו מדברים על רכישת קרקע לבנייה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות יחד עם ליווי של בעל מקצוע המתמחה בתחום – כך תוכלו להימנע ממצבים בהם אתם רוכשים חתול בשק ו/או לא ממקסמים את הפוטנציאל שלכם.

רכישת קרקע לבנייה: אילו קרקעות אנו יכולים לראות?

כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם לא מעט סוגי קרקעות, יחד עם זאת אנו נעדיף לחלק אותם ל2 סוגים עיקריים:

  • קרקעות אשר זמינות לבנייה מיידית
  • קרקעות אשר אינן זמינות לבנייה

כאשר אנחנו מדברים על שני סוגי קרקעות אלו אנו רואים הבדלים לא קטנים אשר משפיעים באופן ישיר על מחיר השטח, הפוטנציאל שלו וכמות הזמן שתידרש לשם השלמת מלאכת הבנייה וכל האישורים הרלוונטיים. אנשים רבים תוהים מה היא הבחירה הטובה ביותר, האם כדאי לקחת קרקע אשר זמינה לבנייה מיידית או שמא קרקע אשר אינה זמינה לבנייה כרגע. אם נרד לעובי הקורה אנו נגלה כי ישנם פרופילים רבים של משקיעים כאשר כל משקיע יעדיף לבחון את הדברים בצורה מעט שונה, לכן אנו ממליצים לעבוד אל מול חברה המתמחה בתחום הקרקעות אשר תעזור לכם להבין מה הוא אפיק ההשקעה המומלץ ביותר עבורכם.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום הקרקעות

רכישת קרקע לבנייה הינה מלאכת מחשבת של ממש לכל דבר ועניין לכן אנו ממליצים לא לגשת אל המלאכה הזו לבד ולעבוד עם חברה המתמחה בתחום הקרקעות, כאשר אנחנו מדברים על מציאת קרקע אנו רואים לא מעט שלבים אותם אנו צריכים לעבוד – בדיקת רישום בעלות על הקרקע, בדיקת מצב תכנוני, בדיקה של זכויות הבנייה על הקרקע, בדיקה של תוכניות עירייה, בדיקת הקרקע והסביבה, עלויות עסקה לצד כדאיות עסקה, רישום מקרקעין ואפילו גם מימון אותו לבטח נצטרך לשם השלמת העסקה. כאשר אנחנו עובדים עם חברה המתמחה בתחום אנחנו יכולים לחסוך לא מעט כסף ולהגיע בצורה נכונה הרבה יותר אל המלאכה.

 

רכישת קרקע לבנייה עושים עם המומחים של גביש

מחפשים אחר רכישת קרקע לבנייה הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם, קבוצת גביש בבעלותו של מר יניב עטרה הינה אחת מן החברות המובילות בעולם הבנייה והנדל"ן. החברה עובדת ללא לאות כבר למעלה מ – שלושה עשורים בענף והפכה לביטוי שגור אצל בעלי מקצוע, קבלנים, יזמים ולקוחות פרטיים רבים. החברה מתמחה בקרקעות לבנייה בדגש על מגוון פתרונות איכותיים לצד מעטפת מלאה למיקסום הפוטנציאל הגלום בעסקת נדל"ן.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון – זה הזמן לבחור קבוצת גביש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *